Jak to funguje?

Fakturace

Pokud potřebujete mít přehled o svých fakturách, financích, platbách a ekonomické či účetní systémy Vám příjdou moc komplikované, Fakturax je řešení právě pro Vás.
Obsahuje mnoho sofistikovaných funkcí, se kterými bude Vaše podnikání jednodušší.


Pro plátce i neplátce DPH

FaktuRax je určen zejména pro živnostníky a malé firmy. Je vhodný pro plátce i neplátce DPH, včetně identifikované osoby. Funkce FaktuRaxu jsou přizpůsobeny potřebám všech podnikatelů.

Správa faktur

FaktuRax se pyšní přehlednou správou faktur. V případě nutnosti mít fakturu v papírové podobě, není nic jednoduššího, než ji ve formátu pdf vytiskout.

Pravidelné faktury

Vystavujete fakturu stále stejnému zákazníkovi na stejnou částku? Fakturax Vám umožní vytvářet pravidelné faktury, a tím ušetří Váš čas. více »

Zálohové faktury

FaktuRax umí vystavit zálohovou fakturu buď na celou částku faktury, nebo na její část. Naši programátoři opět chtěli podnikatelům ušetřit čas, proto je FaktuRax schopný i zálohové faktury vystavovat pravidelně. více »

Nastavení

Automatické upomínky

V administraci FaktuRaxu budete mít možnost si nastavit automatické zasílání připomínek všech vytvořených dokladů po splatnosti. Můžete si nastavit, zda si chcete zasílat upomínku jeden den, dva dny či měsíc po vypršení splatnosti dokladu. Fakturační systém FaktuRax Vám nabídne i možnost zaslat upomínku klientovi a tím jej „popostrčit“ k platbě.

Profesionální vzhled

Přidejte si na fakturu své logo či razítko, ať Vaše faktura vypadá pěkně a profesionálně.

Šablony e-mailů

Ke každému typu dokumentu (faktury, objednávky, upomínky atd.) si můžete ve FaktuRaxu předdefinovat text e-mailu, který se pošle společně s daným dokumentem.

Další doklady

Cenové nabídky

FaktuRax myslí i na podnikatele, kteří svým klientům zasílají cenové nabídky na budoucí zakázky. Následně stačí jeden klik a údaje z cenové nabídky se Vám přenesou do faktury či zálohové faktury. více »

Tvorba dobropisů

FaktuRax nabízí možnost vytvářet a spravovat opravné daňové doklady, tzv. dobropisy.

Náklady

Mít neustálý přehled nad svými náklady není s FaktuRaxem žádný problém. Zobrazí stav Vašich útrat a Vy tak budete vědět, kde by se dalo ušetřit, nebo naopak, kde je prostor pro investici.

Podpora

Statistiky

Zajímá Vás kolik faktur jste vystavili dnes, včera, tento týden, měsíc či rok ? Chcete vědět jaký je Váš obrat nebo nezaplacené částky ? To vše Vám FaktuRax zobrazí ve svých statistikách na úvodní stránce.

E-mailová podpora

Pokud Vám nebudou stačit ilustrační videa nebo si nebudete vědět s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat. S radostí Vám zodpovíme všechny dotazy.