Varianty

Připravili jsme pro Vás dvě varianty fakturačního systému FaktuRax, ze kterých si určitě vyberete. Základní rozdíl mezi variantami je, že varianta free je určena pro neplátce DPH a varianta Standard pro plátce DPH. Základní verzi "Free" poskytujeme zcela zdarma po celou dobu užívání. Mohou ji využívat neplátci DHP, přičemž počet vytvořených dokladů není nijak omezen. Placená verze "Standard" je určena pro plátce DPH. Při registraci budete mít verzi "Standard" 30 dní zdarma. Následně jen za 121 Kč / měsíc.

Free Standard
Roční platba Zdarma 1500,- 1210 Kč/ rok
Měsíční platba Zdarma 150,- 121,-Kč/ měsíc
Počet dokladů neomezeně
pouze pro neplátce DPH
neomezeně
Počet uživatelů neomezeně neomezeně
Šablony emailů
Automatické upomínky
Vlastní logo, razítko
Různé číslování faktur
Pravidelné faktury
Zálohové faktury
Cenové nabídky
Dobropisy
Náklady
Sklady

V případě, že po uplynutí 30 dní od registrace nebudete pokračovat ve verzi "Standard", nebudete moci dále vytvářet nové dokumenty jako plátce DPH. U dokumentů, které jste během 30 denní lhůty vytvořili, bude nastaveno pouze prohlížení a editace. V tomto případě budete moci vytvářet pouze ty dokumenty, které spadají pod verzi "Free". Verzi "Free" budete mít zdarma neustále.

Co je FaktuRax?

FaktuRax je fakturační systém nejen pro tvorbu faktur online. Obsahuje i rozšířené funkce, jako je cenová nabídka, dobropis apod. Je založen na principu velmi jednoduché administrace, kterou zvládne skutečně každý.

Nevíte si rady?

Pro tvorbu faktur a jiných dokladů Vám slouží videoukázky v sekci video. Pokud budete potřebovat radu, jsme Vám k dispozici na info@fakturax.cz nebo na online chatu.

Pro koho je FaktuRax určen?

Je určen zejména pro živnostníky a malé firmy. Je vhodný pro každého, kdo potřebuje vystavit a spravovat faktury odkudkoliv a kdykoliv. S FaktuRaxem mohou pracovat jak plátci, tak neplátci DPH.

Jakou verzi budu mít zdarma?

V prvních 30ti dnech po registraci budete mít zdarma verzi "Standard". Můžete v systému vytvářet faktury, zálohové faktury, dobropisy, cenové nabídky apod. Verzi "Free" budeme mít zdarma po celou dobu užívání.

Co se stane po uplynutí této doby?

V případě, že po uplynutí 30 dní od registrace nebudete pokračovat ve verzi "Standard", nebudete moci dále vytvářet nové dokumenty jako plátce DPH. U dokumentů, které jste během 30 denní lhůty vytvořili, bude následně nastaveno pouze prohlížení a editace. Verzi "Free" budete mít zdarma neustále.

Platba měsíční či roční?

Za verzi "Standard" můžete platit buď na rok dopředu, nebo na měsíc dopředu. Při platbě na rok dostanete slevu ve výši dvou měsíčních poplatků, a zároveň by Vám byla první faktura vystavena až po uplynutí 30 denní zkušební lhůty. Můžete tedy ve verzi "Standard" fakturovat až 3 měsíce zdarma!