Bezpečnost dat

Bezpečnost

Uvědomujeme si důvěru, kterou do nás vkládáte, a proto bereme odpovědnost za bezpečnost Vašich dat vážně.

Zajistit bezpečnost Vašich dat je velmi důležité. Je nutné se chránit nejen před neoprávněnou manipulací s daty, ale i před jejich ztrátou či poškozením. FaktuRax Vaše data před uvedenými hrozbami ochrání. S námi budou Vaše data v bezpečí.

Všechny účty FaktuRaxu jsou chráněny SSL šifrováním, které používají také banky pro ochranu svých internetových bankovnictví.

Vaše data jsou neustále chráněna i před hrozbami internetu, protože jsou uložena za bránou Firewall.

Zastáváte názor, že ekonomické či účetní systémy, které si instalujete do svého počítače, jsou bezpečnější? Zkuste si tedy odpovědět na následující otázky.

ssl

Záloha dat

Zálohujete si pravidelně svá data např. na externí disk?

V případě, že Vám někdo notebook odcizí, nebo jej ztratíte, bez zálohy svá data ztratíte. Pokud patříte k té menšině lidi, která svá data zálohují, jak často zálohu aktualizujete? Co se stane v případě např. požáru, kdy na jednom místě budete mít jak notebook, tak zálohu?

S FaktuRaxem jsou vyřešeny všechny uvedené nepříjemnosti, kterým se bohužel občas v životě nevyhneme, a mohou se stát každému. Data, která ve FaktuRaxu vytvoříte, jsou jednou denně zálohována a zůstávají v bezpečí na našich serverech.

Dostupnost dat

Chtěli byste vystavovat a spravovat faktury z mobilu, tabletu např. z restaurace nebo kavárny? Používáte více počítačů?

S FaktuRaxem budete mít maximální komfort. Vytvářet a spravovat své faktury můžete odkudkoliv, kde budete mít připojení k internetu a na čemkoliv, co spustí webový prohlížeč.

Přístup k datům

Jste si jistí, že se k Vašim datům dostanete pouze Vy? Máte notebook stále u sebe?

V případě, že Vám bude notebook ukraden nebo jej někde zapomenete, nikdo Vaše faktury neuvidí a nezneužije. S FaktuRaxem budete mít přístup k datům pouze Vy pod Vaším heslem přes webové rozhraní FaktuRaxu. Všechny informace jsou chráněny SSL kódováním.

Aktualizace

Jste si jistí, že vždy bude snadné data ze staré verze nainstalovaných účetních systémů exportovat do verze nové?

S online fakturačním systémem FaktuRax budete mít vždy aktuální verzi. Nebudete muset shánět nové informace o aktualizaci, či data někam exportovat. Nové funkce se Vám automaticky objeví v administraci.